EŞYANIZI İSTEDİĞİNİZ YERE TAŞIYORUZ

Bir taşınma deneyimi yaşamamış olanların merak ettiği husus bu alanda doğru bir firmayı nasıl bulmanız gerektiğidir. Taşınma insanın sık karşılaşmadığı bir konu olduğundan dolayı herkesin panik olması normal bir durumdur. Önemli olan konu bu sürecin nasıl profesyonelce idare edilmesi gerektiğinin bilinmesidir. Eşya taşıma işlemi dikkat gerektiren bir süreçken aynı zamanda nakliyat sektörü içerisinde yer alan önemli bir konudur.

Parça eşya taşıma sırasında dikkat edilmesi gereken önemli konu firmanın daha önce bu işi yapıp yapmadığı konusundadır. Çünkü nakliyeci denildiği zaman bu alanda kapsam içerisine giriyor olsa da her firmanın bu hizmeti vermediğini biliyoruz. Çünkü parça eşya taşıma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken farklı konular vardır. Parsiyel taşımacılık olarak tanımlanan bu sistem içerisinde öncelikli olarak kaç adet eşyanızı teslim edeceğinizin belirlenmesi gerekiyor. Çünkü parça eşyalarınız bir adette olabilir birden fazla da olabilir. Ancak eşyanın büyüklüğü ne olursa olsun mutlaka işinin ehli ve güvenilir olan firmaları tercih etmek gerekir. Surece başlamadan önce güvenebileceğiniz firmayı bulduktan sonra nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylıca anlatınız. Parça eşya taşımada taşınacak olan eşyanın sayısı belli olduğundan dolayı yüz yüze görüşmeden de surecin kontrolü sağlanabilir.

Talepleriniz Bizlere Yön Gösteriyor

Doğa Nakliyat olarak, sizlere vereceğimiz hizmetimizde sizlerin yönlendirmesiyle ve profesyonel ekibimizin öncülüğünde eşyalarınızın nakliye işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz. Şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde Doğa Nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerin arkasındayız. Sizin için en iyisini istiyor, güvenlik için her önlemi alıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Mutlu müşterilerimiz arasında yer almaya ne dersiniz. Doğa Nakliyat olarak; müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Uygun Fiyat

İddia ediyoruz bizim kadar kaliteli ve uygun fiyatlı taşımacılık yapan bir firma yok!

Türkiyenin Her Yerine

Türkiyenin Her yerine uygun fiyatlı taşımacılık.

PARÇA EŞYA TAŞIMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

 

Parça eşya taşıma firma müşteri hizmetlerimizle görüştüğünüz de ilk olarak eşyanızın ne olduğunu belirtmeniz yeteli olacaktır. Taşıma farklı bir şehre yapılacaksa bu durumda size aracımızın hangi gün müsait olduğunu belirtilecek ve okeylemeniz halinde gün ve saatin belirlenmesi sağlanılarak taşıma için gerekli hizmet kararı alınacaktır. Biz yıllarını bu işe vermiş olan bir firmayız ve bunun içinde ne yapmamız gerektiğini biliriz. Eşyanızı teslim almak için geldiğimizde bulundukları yerde paketlenilerek taşıma sırasında zarar görmesinin önüne geçilmiş olacaktır. Biz eşyanızı ne zaman alacağımızı belirtirken ne zaman teslim edeceğimizi de belirtiriz bunun için gidilen şehirde eşyayı karşılayacak olan birisinin olması yeterli olacaktır.

 

Parça eşya taşıma hizmetinin en önemli avantajı bu işi kendi başınıza yapamayacağınız içindir. Kendi başınıza yapmaya çalıştığınız zaman ister istemez eşyanızı taşıyacak araç bulmaktan tutunda araca taşınma surecine kadar her konuda zorlanacaksınız.

NEDEN DOĞA NAKLİYAT

Bölgemizde yaptığımız taşımacılık ve evden eve nakliyat çalışmalarında ücret belirleme aşamasında birkaç ana unsuru göz önünde bulunduruyoruz. Bu ana unsurları değerlendirdikten sonra müşterimizin mevcut ekonomik durumunu gözetiyoruz. Ev taşıması için bütçeyi sarsmayacak ve işe en uygun fiyatı teklif ediyoruz. Bu ana unsurlar ;

Evden Eve Nakliyat

Silivri Nakliyat işlemleri yapan firmamız, profesyonel ekibimiz sayesinde işlemi hallediyor.

Hızlı İletişim

Aciliyet gerektiren taşıma hizmetlerinde hızlı çözümlerimizle mağduriyet yaşamamanız için destek oluyoruz.

Teknoloji İle Hızlı Taşıma

Asansör teknolojisini uzun zamandır kullanıyoruz. Araçlarımıza entegre edilen bu sistem ile yüksek katlardan eşya taşıma işlemi çok daha rahat.

GÜVENLİ TAŞIMA HİZMETİ

Şehirler Arası Nakliyat talebiniz olduğu durumda bizi hemen arayabilirsiniz. Kurumsal nakliyat firması güvencesiyle son teknoloji taşıma araçlarımızla kaçıncı katta olunursa olsun eşyalarınıza zarar verilmeden nakliye aracımıza taşıyoruz. Aynı gün içerisinde evlerinizi yeni adreslerinde yaşama hazır hale getiriyoruz.

Müşteri memnuniyetine dikkat eden işletmemiz, eşyalarınızı evinizden alıyor ve nakliyesini gerçekleştirmemizi istediğiniz mevkiye taşınmasını sağlamaktadır. Eşyalarınız güvenlik önlemlerine dikkat eden profesyonel ekibimiz tarafından nakliye işlemi son bulana kadar başında bulunmaktadır.