PARÇA PARÇA
EŞYA TAŞIMA

Taşınması, gereken parça eşyalarınızın veya ürünlerinizin ulaşmasını istediğiniz yere kolayca ulaşması hizmetidir. Ofis Taşımacılığı hizmetleri artık Doğa Nakliyat güvencesinde çok daha basit ve sistemli bir hizmet ağı olmuştur. Günümüz Türkiye’sinde; Her geçen gün yeni iş sahalarının ve beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile iş dünyasında sektör bazlı olarak; epey firmalar ortaya çıkmaktadır. Kimisi A.Ş. kimisi LTD firmaları kimisi de şahıs firmaları. İş bu noktada görmekte zorlansak da kurumsal Ofis Taşıma hizmetleri de bu şirketler ve binalar sayesinde hareketlilik kazanmaktadır.

Talepleriniz Bizlere Yön Gösteriyor

Doğa Nakliyat olarak, sizlere vereceğimiz hizmetimizde sizlerin yönlendirmesiyle ve profesyonel ekibimizin öncülüğünde eşyalarınızın nakliye işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz. Şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde Doğa Nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerin arkasındayız. Sizin için en iyisini istiyor, güvenlik için her önlemi alıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Mutlu müşterilerimiz arasında yer almaya ne dersiniz. Doğa Nakliyat olarak; müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Uygun Fiyat

İddia ediyoruz bizim kadar kaliteli ve uygun fiyatlı taşımacılık yapan bir firma yok!

Türkiyenin Her Yerine

Türkiyenin Her yerine uygun fiyatlı taşımacılık.

OFİS TAŞIMACILIK

Ofis Taşımacılık hizmetleri her geçen gün yeniliklerle karşınıza çıkmaktadır. Şirketimiz 2008 yılından bu yana sektörde önemli başarılara imza atmış firmalardan birisidir. Özellikle Silivri, İstanbul ve çevre illerde kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını hemen hemen tüm şirketlere duyurmuştur. Ofis taşımacılığının Google arama motorundaki diğer eş anlamı Doğa Nakliyat diyebiliriz. Lakin sektörümüzde isim kullanma gibi korsanlıklar söz konusu olsa da firmamızın bilinirliği birçok özelliği ile netlik kazanmaktadır. Firmamız sizlere istediğiniz kadar referans sunabiliriz

GÜVENLİ TAŞIMA HİZMETİ

Şehirler Arası Nakliyat talebiniz olduğu durumda bizi hemen arayabilirsiniz. Kurumsal nakliyat firması güvencesiyle son teknoloji taşıma araçlarımızla kaçıncı katta olunursa olsun eşyalarınıza zarar verilmeden nakliye aracımıza taşıyoruz. Aynı gün içerisinde evlerinizi yeni adreslerinde yaşama hazır hale getiriyoruz.

Müşteri memnuniyetine dikkat eden işletmemiz, eşyalarınızı evinizden alıyor ve nakliyesini gerçekleştirmemizi istediğiniz mevkiye taşınmasını sağlamaktadır. Eşyalarınız güvenlik önlemlerine dikkat eden profesyonel ekibimiz tarafından nakliye işlemi son bulana kadar başında bulunmaktadır.

SORUNLARA HIZLI ÇÖZÜM

 

Taşınması, gereken parça eşyalarınızın veya ürünlerinizin ulaşmasını istediğiniz yere kolayca, güvenlik önlemleriyle ve profesyonel ekibimiz aracılığıyla ulaşması gereken mevkiye ulaştırıyoruz.

Müşteri memnuniyetine dikkat eden işletmemiz, eşyalarınızı evinizden alıyor ve nakliyesini gerçekleştirmemizi istediğiniz mevkiye taşınmasını sağlamaktadır. Eşyalarınız güvenlik önlemlerine dikkat eden profesyonel ekibimiz tarafından nakliye işlemi son bulana kadar başında bulunmaktadır.

NEDEN DOĞA NAKLİYAT

Bölgemizde yaptığımız taşımacılık ve evden eve nakliyat çalışmalarında ücret belirleme aşamasında birkaç ana unsuru göz önünde bulunduruyoruz. Bu ana unsurları değerlendirdikten sonra müşterimizin mevcut ekonomik durumunu gözetiyoruz. Ev taşıması için bütçeyi sarsmayacak ve işe en uygun fiyatı teklif ediyoruz. Bu ana unsurlar ;

Evden Eve Nakliyat

Silivri Nakliyat işlemleri yapan firmamız, profesyonel ekibimiz sayesinde işlemi hallediyor.

Hızlı İletişim

Aciliyet gerektiren taşıma hizmetlerinde hızlı çözümlerimizle mağduriyet yaşamamanız için destek oluyoruz.

Teknoloji İle Hızlı Taşıma

Asansör teknolojisini uzun zamandır kullanıyoruz. Araçlarımıza entegre edilen bu sistem ile yüksek katlardan eşya taşıma işlemi çok daha rahat.