Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Kalitenin temsilcisi Bahçelievler evden eve nakliyat eşya taşıma konusunda iş ciddiyetini profesyonellik anlayışını hiçbir zaman kaybetmeyen firma olma özelliğine sahiptir. Her zaman müşterilerinin evden eve nakliyat konusunda çözüm ortağı olmaktadır. Bu anlayış çerçevesinde işlemlerimizi yürütürken sigortalı, maaşlı ve işinin ehli teknik konularda tam donanımlı elemanlar kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz bu elemanlar her işi özverili bir şekilde gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini asla akıllarından çıkarmaktadır. Sadece ev eşyası taşıma konusunda sınırlı kalmayan hizmetlerimiz okul ve yurt taşımacılığı fabrika taşımacılığı ofis ve işyeri taşımacılığı konularında da profesyonel hizmet kalitesine sahiptir. Eşya taşınması konusunda personele bütün eğitimler verilmektedir. Gerekli kurslara ve seminerlere gönderilerek sertifika almaları sağlanmaktadır. Eşya paketleme eşya taşıma nakliyat faaliyetlerinde sertifikalı maaşlı teknik konularda yenilikçi anlayışı sahip personel kullanılmaktadır.

Sektörün her gün gelişen ve değişen yönlerini çabuk kavrayan örnek davranışlar sergileyen ekip ruhunu kaybetmeyen elemanlarla hizmet oluşturduğumuz için Bahçelievler evden eve nakliyat firması olarak her türlü alanda kalite politikamızı güvenli bir şekilde yürütmekteyiz. Uzman kadrosuyla hizmet anlayışını hiçbir zaman kendi menfaatleri yönünde değerlendirmeyen firma olmanın gururunu taşımaktayız. Modern araç filosu, en kaliteli paketleme malzemeleri, güvenli eşya asansörleri sayesinde iş güvenliği ve işçi güvenliği konusunda da her hususu detaylı bir şekilde kullanmaktayız. Kullanılan her yöntem öncelikle firma prestijini her zaman üst seviyelere taşıyacak çalışmalar oluşturabilmesi için değer kazanmaktadır. Profesyonel yönetim kadrosu tarafından geliştirilen yöntemler uygulanmaktadır.

Taşımacılık sektöründe değerli müşterilerimizin fikirlerine her zaman yer verilmektedir. İlk eşya muayenesinde ekspertiz hizmetlerinde, eşya sigortalama, eşya depolama, eşya yükleme ve eşya monte faaliyetlerinde müşteri gözetimine değer verilmektedir. Eşyaların yolculuğu esnasında ortaya çıkan bütün aksaklıklar anında müşterilere aktarılarak ortaya çıkacak gecikmeler veya zamanından önceki teslimatlar yine müşteri bilgisinde gerçekleşmektedir. Bütün yol güzergahı taşıma prosedürleri müşterileri ile paylaşılarak her konunun şeffaf bir şekilde Bahçelievler evden eve nakliyat imajına uygun bir şekilde olması sağlanmaktadır.